KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16066233

nr 1606 6233

Mario Duzel

(1938-2019), Sverige

Oljemålning, Mario Duzel (1938-2019), ansikten. Signerad. Olja på duk, 43x35 cm, yttermått inklusive ram: 55x47 cm

Mario Duzel, svensk bildkonstnär född 1938, död 2019.

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 18 mars 2024
kl 20:17:00

18/3 19:57:01 1      Vinnande bud

Mario Duzel

Läs mer om Mario Duzel